bieganie

Produkujemy odzież dla profesjonalistów i amatorów, na zawody i do treningów. Projektujemy, szyjemy komfortową i techniczną odzież biegową na każdą kieszeń . Pracujemy na materiach od najlepszych europejskich producentów, o różnych parametrach i właściwościach, od materiałów chłodzących, wentylujących, poprzez szybkoschnące, oddychające aż do termoizolacyjnych i wodochronnych. Szyjemy w Polsce i gwarantujemy europejską jakość.

W naszej regularnej sprzedaży każdy znajdzie zestaw dla siebie i na każdą porę roku. T-shirty biegowe, koszulki z długim rękawem, spodenki, legginsy, spodnie dresowe, bluzy, kurtki, czapki i akcesoria biegowe.

Indywidualne zamówienie

Jeśli nie znajdziesz jednak nic dla siebie wśród odzieży z naszej regularnej sprzedaży lub potrzebujesz strój teamowy, zapraszamy do stworzenia własnego zestawu sportowego już od 1 szt!! Odzież na indywidualne zamówienie wykonujemy w oparciu o technikę sublimacji. Nadruk jest niespieralny, trwały, nieblaknący. Cena jest stała niezależnie od ilości wykorzystanych kolorów, log, napisów itp i uwzględnia 100% powierzchnię zadruku odzieży.

Nasi graficy służą pomocą w przygotowaniu projektu,  zespół obsługi klienta doradzi wybór odzieży najbardziej optymalny dla ciebie a zespół realizacji zamówień dopilnuje aby odzież była najwyższej jakości i zgodna z zamówieniem.

 

Zaprojektuj własną kolekcję.