Stwórz z nami swój projekt

Masz przyjaciół, pasję i głowę pełną pomysłów? Chcesz aby Wasza grupa wyróżniała się na zawodach i podczas treningów? Pokaż swoją indywidualność i zamów odzież z własnym nadrukiem wg własnego projektu. Nasze doświadczenie i Twój pomysł pozwolą stworzyć rzeczy niepowtarzalne. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów jak koszulki, spodenki, spodnie, bluzy, kurtki, kominy i czapki, które możemy wykonać w oparciu o Twój pomysł. Zrealizuj go z nami! To bardzo proste!

Przygotuj projekt samodzielnie

INSTRUKCJA KROK PO KROKU..

1. Aby samemu przygotować projekt wybierz model odzieży, który chcesz zamówić z indywidualnym zadrukiem. Katalog odzieży znajdziesz w zakładce szablony do pobrania.

2. Pobierz plik PDF z szablonami.

3. Projekt najlepiej przygotować w programie Corel wersja 15 – upraszcza to edycję plików przez naszych grafików i przyspiesza realizację zamówienia. Preferowane pliki: CDR wersja 15, EPS, …(z wektorami).

4. Wraz z projektem proszę o dostarczenie dodatkowych plików poglądowych jpg.

5. Projekt również może zawierać bitmapy (zdjęcia, obrazki) ale powinny być one w wysokiej rozdzielczości (min. 160 dpi w skali 1:1 wymiaru wybranego produktu).

6. Grafiki dostarczane w innym programie niż Corel wersja 15 np. Corel wersja wyższe niż 15,  PhotoShop, Illustrator…itp. wymagają również dostarczenia pliku poglądowego projektu jpg.

7. Wymagane jest aby dostarczona grafika posiadała tzw. spady.

8. Jeśli przygotowany indywidualnie projekt wymaga interwencji grafika np. w przypadku dostarczenia plików nie będących plikami wektorowymi, niepoprawnie przygotowanymi plikami wektorowymi,  jest to równoznaczne z zaangażowaniem pracy grafika w przygotowanie plików produkcyjnych i będzie podlegało opłacie 10-50 zł brutto. Wysokość opłaty zostanie ustalona po dostarczeniu projektu i przed przyjęciem zamówienia do realizacji.

9. Kolory dobierane są wg palety CMYK , paletę PANTONE dopasowujemy do najbliższego koloru odpowiadającemu palecie CMYK lub według wzoru nadesłanego przez klienta. Nie odpowiadamy za rozbieżności w kolorach pomiędzy paletą kolorów CMYK a PANTONE lub RGB.

10. Na odzieży wyprodukowanej w ATTIQ umieszczamy nasze logo. Miejsce umieszczenia loga uwzględniono na szablonach odzieży. Przygotowując projekt sproszę nie usuwać lub zamieniać lokalizacji loga ATTIQ.

11. Jest możliwość rezygnacji z loga ATTIQ . Usunięcie loga Attiq z odzieży skutkuje podwyżką cen odzieży  o  30% wartości zamówienia.

12. Personalizacja na projektach gratis. Po zaakceptowaniu projektu należy dostarczyć listę imion, nazwisk, ksyw w odpowiednim formacie.

13. Jeśli po zaakceptowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamówienie nie zostanie złożone w terminie do 30 dni na zamawiającego zastanie naliczona opłata za przygotowanie projektu w wysokości 150 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

14. Jeśli po przygotowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamawiający nie naniesie poprawek i uwag do projektu w terminie 30 dni od dnia otrzymania projektu uważa się, że projekt został zaakceptowany. W takim przypadku zamawiający ma 14 dni na złożenie zamówienia. Jeśli w tym terminie nie wpłynie zamówienie na zamawiającego  zostanie naliczona opłata w wysokości 150 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

15. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się w chwili akceptacji projektu i ustaleniu wszystkich szczegółów takich jak: ilości, rozmiary, wybór produktów, materiałów i dodatków i zależy od ilości zamówień (od 7 dni – 7 tygodni).

16. Ostateczne zamówienie należy składać e-mailem na biuro@attiq.pl lub projekty@attiq.pl

17.  Obowiązuje 100% przedpłata na konto dokonana co najmniej na 14 dni przed wskazanym terminem wysyłki zamówienia.
W przypadku zamówień na kwotę powyżej 3.690 zł brutto wymagana jest 30% przedpłata wartości zamówienia po akceptacji projektu.

18. Rozpoczęcie realizacji zamówienia indywidualnego następuje po zaakceptowaniu Regulaminu Zamówień Indywidualnych i dokonaniu przedpłaty.

19. Przy każdym produkcie znajdziesz właściwą dla danego modelu tabelę rozmiarów.  Przed potwierdzeniem wybranego rozmiaru dobierz odpowiedni dla siebie  rozmiar na podstawie właściwej tabeli rozmiarów. Każdy produkt ma swoją oddzielną tabelę rozmiarów. Wybierając kilka modeli odzieży dla każdego z nich należy dobrać odpowiedni rozmiar.  Nie ponosimy odpowiedzialności za źle dobrany rozmiar.

Na skróty

 

Zostaw przygotowanie projektu nam

1. Jeżeli nie potrafisz samemu przygotować projektu, możemy to zrobić za Ciebie. Przyślij wszystkie materiały niezbędne do przygotowania projektu takie jak loga, napisy, czcionki, kolorystyka odzieży, rozmieszczenie wzorów itp. Dużą pomocą jest wskazanie swojego wyobrażenia o strojach.

2. Wymagane jest aby  loga, które miałaby się znaleźć na odzieży dostarczone były w formacie  wektorowym. Kolory w CMYK.

3. Nie ingerujemy w przekształcenie, adoptowanie log do wersji wymaganej przy produkcji odzieży. Jeśli dostarczone logo będzie występowało w kolorach RGB program Corel wersja 15 automatycznie zamieni kolory do palety CMYK. Nie odpowiadamy za rozbieżności w kolorach pomiędzy paletą kolorów CMYK a RGB.

4. Czas na przygotowanie wstępnego projektu zależny jest od ilości projektów oczekujących do przygotowania  (od 10 – 30 dni) . Czym więcej dostarczysz sugestii odnośnie wyglądu graficznego stroju tym szybciej będziemy mogli przygotować projekt dla Ciebie.

5. Na odzieży wyprodukowanej w ATTIQ umieszczamy nasze logo. Miejsce umieszczenia loga uwzględniono na szablonach odzieży.

6. Jest możliwość rezygnacji z loga ATTIQ . Usunięcie loga Attiq z odzieży skutkuje podwyżką cen odzieży  o  30% wartości zamówienia.

7. Koszt przygotowania projektu wynosi 150 zł brutto dla 5 produktów (opłata jednorazowa, nie pobierana przy domówieniach odzieży). Koszt adaptacji grafiki do kolejnych produktów wynosi 15 zł brutto/ szt.

8. Opłata za przygotowanie projektu nie jest naliczana przy zamówieniach o wartości powyżej 1500 zł brutto.

9. Jeśli po zaakceptowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamówienie nie zostanie złożone w terminie do 30 dni na zamawiającego zastanie naliczona opłata za przygotowanie projektu w wysokości 150 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

10. Rezygnacja z realizacji zamówienia nie zwalnia z poniesienia opłaty za wykonany projekt graficzny.

11. Jeśli po przygotowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamawiający nie naniesie poprawek i uwag do projektu w terminie 30 dni od dnia otrzymania projektu uważa się, że projekt został zaakceptowany. W takim przypadku zamawiający ma 14 dni na złożenie zamówienia. Jeśli w tym terminie nie wpłynie zamówienie na zamawiającego  zostanie naliczona opłata w wysokości 150 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

12. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się w chwili akceptacji projektu i ustaleniu wszystkich szczegółów takich jak: ilości, rozmiary, wybór produktów, materiałów i dodatków i zależy od ilości zamówień (od 7 dni – 7 tygodni).

13. Ostateczne zamówienie należy składać e-mailem na biuro@attiq.pl lub projekty@attiq.pl

14.  Obowiązuje 100% przedpłata na konto dokonana co najmniej na 14 dni przed wskazanym terminem wysyłki zamówienia.
W przypadku zamówień na kwotę powyżej 3.690 zł brutto wymagana jest 30% przedpłata wartości zamówienia po akceptacji projektu.

15. Rozpoczęcie realizacji zamówienia indywidualnego następuje po zaakceptowaniu Regulaminu Zamówień Indywidualnych i dokonaniu przedpłaty.

16. Przy każdym produkcie znajdziesz właściwą dla danego modelu tabelę rozmiarów.  Przed potwierdzeniem wybranego rozmiaru dobierz odpowiedni dla siebie  rozmiar na podstawie właściwej tabeli rozmiarów. Każdy produkt ma swoją oddzielną tabelę rozmiarów. Wybierając kilka modeli odzieży dla każdego z nich należy dobrać odpowiedni rozmiar.  Nie ponosimy odpowiedzialności za źle dobrany rozmiar.

W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Przejrzyj także niewielką część naszych realizacji – być może zainspirujesz się czymś nowym.