Stwórz z nami swój projekt

Masz przyjaciół, pasję i głowę pełną pomysłów? Chcesz aby Wasza grupa wyróżniała się na zawodach i podczas treningów? Pokaż swoją indywidualność i zamów odzież z własnym nadrukiem wg własnego projektu. Nasze doświadczenie i Twój pomysł pozwolą stworzyć rzeczy niepowtarzalne. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów jak koszulki, spodenki, spodnie, bluzy, kurtki, kominy i czapki, które możemy wykonać w oparciu o Twój pomysł. Zrealizuj go z nami! To bardzo proste!

Przygotuj projekt samodzielnie

1. Aby samemu przygotować projekt wybierz model odzieży, który chcesz zamówić z indywidualnym zadrukiem. Katalog odzieży znajdziesz w zakładce szablony do pobrania.

2. Pobierz plik PDF z szablonami.
3. Projekt najlepiej przygotować w wersji wektorowej – upraszcza to edycję plików przez naszych grafików i przyspiesza realizację zamówienia. Preferowane pliki: CDR, EPS, ….(z wektorami). Projekt również może zawierać bitmapy (zdjęcia, obrazki) ale powinny być one w wysokiej rozdzielczości (min. 160 dpi w skali 1:1).
4. Kolory dobierane są wg palety CMYK , paletę PANTONE dopasowujemy do najbliższego koloru odpowiadającemu palecie CMYK lub według wzoru nadesłanego przez klienta.
5. Na produktach umieszczamy logo ATTIQ. Miejsce umieszczenia loga uwzględniono na szablonach odzieży. Możliwe jest przesunięcie loga w inne miejsce ustalone na etapie omawiania projektu pomiędzy obiema stronami. Koszt usunięcia loga Attiq z odzieży jest płatny i wynosi dodatkowo 30% wartości zamówienia.
6. Jeśli przygotowany indywidualnie projekt wymaga interwencji grafika np. w przypadku dostarczenia plików nie będących wektorowymi, źle przygotowanymi logami i grafikami, niepoprawnych wersji log (bitmapy w małej rozdzielczości), jest to równoznaczne z przygotowaniem projektu przez grafika ATTIQ.
Koszt przygotowania projektu wynosi 99 zł brutto dla 3 produktów (opłata jednorazowa, nie pobierana przy domówieniach odzieży). Koszt adaptacji grafiki do kolejnych produktów wynosi 15 zł brutto/ szt. Cena uwzględnia trzykrotne poprawki projektu przez grafika.
Opłata za przygotowanie projektu nie jest naliczana przy zamówieniach o wartości powyżej 1230 zł brutto.
7. Personalizacja na projektach gratis. Po zaakceptowaniu projektu należy dostarczyć listę imion, nazwisk, ksyw.

8. Jeśli po zaakceptowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamówienie nie zostanie złożone w terminie do 14 dni na zamawiającego zastanie naliczona opłata w wysokości 99 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

9. Jeśli po przygotowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamawiający nie naniesie poprawek i uwag do projektu w terminie 14 dni od dnia otrzymania projektu uważa się, że projekt został zaakceptowany. W takim przypadku zamawiający ma 14 dni na złożenie zamówienia. Jeśli w tym terminie nie wpłynie zamówienie na zamawiającego  zostanie naliczona opłata w wysokości 99 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

10. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się w chwili akceptacji projektu i ustaleniu wszystkich szczegółów takich jak: ilości, rozmiary, wybór produktów, materiałów i dodatków i zależy od ilości zamówień (od 7 dni – 7 tygodni). Ostateczne zamówienie należy składać e-mailem na biuro@attiq.pl lub projekty@attiq.pl
11. Obowiązuje 100% przedpłata na konto dokonana co najmniej na 14 dni przed wskazanym terminem wysyłki zamówienia.
W przypadku zamówień na kwotę powyżej 3.690 zł brutto wymagana jest 30% przedpłata wartości zamówienia po akceptacji projektu.
12. Rozpoczęcie realizacji zamówienia indywidualnego następuje po zaakceptowaniu Regulaminu Zamówień Indywidualnych w sklepie Attiq i dokonaniu przedpłaty.

Na skróty

 

Zostaw przygotowanie projektu nam

1. Jeżeli nie potrafisz samemu przygotować projektu, możemy to zrobić za Ciebie. Przyślij wszystkie materiały niezbędne do przygotowania projektu takie jak loga, napisy, czcionki, kolorystyka odzieży, rozmieszczenie wzorów itp. Dużą pomocą jest wskazanie swojego wyobrażenia o strojach. Czas na przygotowanie wstępnego projektu zależny jest od ilości projektów oczekujących do przygotowania  (od 10 – 30 dni) . Czym więcej dostarczysz sugestii odnośnie wyglądu graficznego stroju tym szybciej będziemy mogli przygotować projekt dla Ciebie.
2. Kolory dobierane są wg palety CMYK , paletę PANTON dopasowujemy do najbliższego koloru odpowiadającemu palecie CMYK lub według wzoru nadesłanego przez klienta.
3. Na produktach umieszczamy logo ATTIQ. Miejsce umieszczenia loga uwzględniono na szablonach odzieży. Możliwe jest przesunięcie loga w inne miejsce ustalone na etapie omawiania projektu pomiędzy obiema stronami. Koszt usunięcia loga Attiq z odzieży jest płatny i wynosi dodatkowo 30% wartości zamówienia.
4. Koszt przygotowania projektu wynosi 99 zł brutto dla 3 produktów (opłata jednorazowa, nie pobierana przy domówieniach odzieży). Koszt adaptacji grafiki do kolejnych produktów wynosi 15 zł brutto/ szt. Cena uwzględnia trzykrotne poprawki projektu przez grafika.
Opłata za przygotowanie projektu nie jest naliczana przy zamówieniach o wartości powyżej 1230 zł brutto.
5. Personalizacja na projektach gratis. Po zaakceptowaniu projektu należy dostarczyć listę imion, nazwisk, ksyw.
6. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się w chwili akceptacji projektu i ustaleniu wszystkich szczegółów takich jak: ilości, rozmiary, wybór produktów, materiałów i dodatków i zależy od ilości zamówień (od 14 dni – 8 tygodni). Ostateczne zamówienie należy składać e-mailem na biuro@attiq.pl lub projekty@attiq.pl

7. Jeśli po zaakceptowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamówienie nie zostanie złożone w terminie do 14 dni na zamawiającego zastanie naliczona opłata w wysokości 99 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

8. Jeśli po przygotowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamawiający nie naniesie poprawek i uwag do projektu w terminie 14 dni od dnia otrzymania projektu uważa się, że projekt został zaakceptowany. W takim przypadku zamawiający ma 14 dni na złożenie zamówienia. Jeśli w tym terminie nie wpłynie zamówienie na zamawiającego  zostanie naliczona opłata w wysokości 99 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

9. Obowiązuje 100% przedpłata na konto dokonana co najmniej na 14 dni przed wskazanym terminem wysyłki zamówienia.
W przypadku zamówień na kwotę powyżej 3.690 zł brutto wymagana jest 30% przedpłata wartości zamówienia po akceptacji projektu.
10. Rozpoczęcie realizacji zamówienia indywidualnego następuje po zaakceptowaniu Regulaminu Zamówień Indywidualnych w sklepie Attiq i dokonaniu przedpłaty.

W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Przejrzyj także niewielką część naszych realizacji – być może zainspirujesz się czymś nowym.