O Nas

Jesteśmy małą ale prężną firmą tworzoną przez młodych, kreatywnych ludzi wykorzystujących mądrość i doświadczenie rodziców pracujących od ponad 30 lat w branży produkcji odzieży sportowej. Produkcja odzieży sportowej to nasza pasja, co czyni nas wyjątkowymi. Z satysfakcją obserwujemy jak marka ATTIQ zdobywa coraz większe uznanie i zaufanie wśród klientów.

Na sukces ATTIQ pracuje zespół zdolnych, twórczych i doświadczonych ludzi pełnych energii, lubiących wyzwania. Motywujemy się na wzajem dzięki czemu „narodziny” nowych produktów to efekt współpracy każdego z nas.Staramy się aby każdy kolejny pomysł był lepszy od poprzedniego. Ogromna wiedza wsparta sugestiami naszych klientów owocuje wprowadzaniem coraz lepszych rozwiązań i jeszcze lepszych produktów. Na równi z funkcjonalnością odzieży stawiamy na jakość materiałów, których używamy w produkcji. Poprzez stały kontakt z najlepszymi europejskimi producentami materiałów, na bieżąco wprowadzamy najnowsze rozwiązania technologiczne w naszych kolekcjach. Produkujemy odzież modną, wysokiej jakości i na każdą kieszeń, dla hobbistów i profesjonalistów, wbrew „biznesowym zasadom” trwałą.

Każdego dnia ciężko pracujemy na to, aby odzież opuszczającą „nasze mury” była wysokiej jakości, gwarantowała satysfakcję użytkowników i aby klienci byli świadomi, że pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto a nabyty produkt jest wysokiej jakości produktem europejskim.