kolarstwo

Produkujemy odzież dla profesjonalistów i amatorów, na zawody i do treningów. Projektujemy i szyjemy komfortową i techniczną odzież kolarską na każdą kieszeń. Pracujemy na materiach od najlepszych europejskich producentów, o różnych parametrach i właściwościach. Od materiałów chłodzących, wentylujących, poprzez szybkoschnące, oddychające aż do termoizolacyjnych i wodochronnych. Szyjemy w Polsce i gwarantujemy europejską jakość.

Oferta regularna

W naszej regularnej sprzedaży każdy znajdzie zestaw dla siebie i na każdą porę roku. Koszulki kolarskie z krótkim i długim rękawem o kroju uniwersalnym oraz dopasowanym (raceowym), długie i krótkie spodenki kolarskie na szelkach (model Basic, Expert, Race Pro, Rapid) oraz bez szelek (model Basic, Expert) , bluzy (model Ultimate), peleryny (kurtki fluo), czapki, ocieplacze kolarskie.

 

 

Indywidualne zamówienie

Jeśli nie znajdziesz nic dla siebie wśród odzieży z naszej regularnej sprzedaży lub potrzebujesz strój teamowy , zapraszamy do stworzenia własnego zestawu sportowego już od 1 szt!! Odzież na indywidualne zamówienie wykonujemy w oparciu o technikę sublimacji. Nadruk jest niespieralny, trwały, nieblaknący. Cena jest stała niezależnie od ilości wykorzystanych kolorów, log, napisów itp i uwzględnia 100% powierzchnię zadruku koszulki. Nasi graficy służą pomocą w przygotowaniu projektu, zespół obsługi klienta doradzi wybór odzieży najbardziej optymalny dla ciebie a zespół realizacji zamówień dopilnuje aby odzież była najwyższej jakości i zgodna z zamówieniem. Szeroki wybór fasonów pozwoli Ci dobrze skomponować własny zestaw. Każdy produkt możesz wzbogacać różnymi rodzajami zamków, dodatkowymi kieszonkami, odblaskami a także wkładkami kolarskimi. Tutaj znajdziesz zdjęcia i opisy dostępnych wkładek.

Przejrzyj niewielką część naszych realizacji